88472 D963 American Tourister Soundbox Neon Orange cabin size
185,00 € Original price was: 185,00 €.148,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 148,00 €.
Σε απόθεμα
Σε απόθεμα
-
Παραλαβή από το κατάστημα
Καρόλου Κουν 20, T.K. 56626 Θεσσαλονίκη
Δωρεάν
-
Αποστολή με Courier
Αποστολή παραγγελίας με courier
1-3 ημέρες
100% ασφαλείς συναλλαγές
Χαρακτηριστικά
| Warranty | Limited 3 year global warranty |
|---|---|
| Model | Spinner (4 wheels) |
| Colour | Neon Orange |
| Material | 100% Polypropylene |
| Dimensions | 55 x 40 x 20 cm |
| Expanded dimensions | 55 x 40 x 23 cm |
| Volume | 35.5/41 L |
| Weight | 2.6 kg |
| SKU | 88472-D963 |
| Material Info | Hardside |
|---|---|
| Lock | Fixed 3-digit combi lock with TSA to allow safe travel to the US |
| Zippers | Yes |
| Handles | Top & side handles |
| Wheel Handle | Double tube |
| Wheels | 4 wheels |
| Wheels Type | Double Wheels |
| Expandable | Yes |
| Cabin Luggage | Yes |
| Βάρος | 2,6 κ. |
|---|---|
| Brand | American Tourister |
| Color | Orange |
| Size | Small Luggage-cabin |
Σχετικά προϊόντα
152579 6976 American Tourister Disney Comics Mickey Red 55cm
Σε απόθεμα
American Tourister Disney Kiss2 Mickey Blue cabin size 85667-8624
Σε απόθεμα
American Tourister Disney Legends Dots Mickey 55cm cabin size 92699-9072
Σε απόθεμα
88472-1371 American Tourister Soundbox golden yellow Troley 55cm cabin size
Σε απόθεμα
88472 8864 American Tourister Soundbox Poolside Blue cabin size
Σε απόθεμα
88472 A039 American Tourister Soundbox Sun Kissed Coral cabin size
Σε απόθεμα
88472 A066 American Tourister Soundbox Turquoise Tonic cabin size
Σε απόθεμα
ARS nizakids Skpat cabin PP χειραποσκευή λευκό ελέφαντας 133655-27
Σε απόθεμα
ARS nizawhite Skpat cabin PP χειραποσκευή λευκό μαύρο 133650/23
Σε απόθεμα
Bedford black Large BY CARLTON Μεγάλη βαλίτσα μαύρη BEDFOB75BLK
Out of stock
Bedford Black small cabin BY CARLTON ΜΙΚΡΗ βαλίτσα Χειραποσκευη μαύρη BEDFOB55BLK
Out of stock
DISNEY MICKEY & DONALD TROLLEY 4 WHEELS BY SAMSONITE 140110 9550
Σε απόθεμα
FOCUS petrolblue small cabin BY CARLTON expandable ΜΙΚΡΗ βαλίτσα Χειραποσκευη πετρολ FOCPIB55PSB
Out of stock
FOCUS turquoise Large BY CARLTON expandable Μεγαλη βαλίτσα γαλαζιο χρωμα
Out of stock
Hedgren Lineo Stripe Cabin Size Silver 55cm – Βαλίτσα Καμπίνας Ασημί HLNO01XS-250
Σε απόθεμα
March Brenner Chargoal Βαλίτσα σκληρή μεσαια ανθρακι M444-38-63
Out of stock
March Readytogo Μεσαία Βαλίτσα με ύψος 66cm σε Μπλε χρώμα 2366-74-62
Σε απόθεμα
NASA US RING1112 SILVER ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΚΛΗΡΗ Μεσαία 65cm ασημί/κίτρινο με expandable
Σε απόθεμα
NASA US RING ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΚΛΗΡΗ Μεσαία ABS σε μαύρο με expandable
Σε απόθεμα
safta MICKEY MOUSE blue cabin luggage 612314851
Σε απόθεμα
safta nanana sparkles pink cabin luggage 612264851
Σε απόθεμα
612239851 safta Snoopy Friends Forever white cabin luggage
Σε απόθεμα
safta spiderman marvel black red cabin luggage 612343851
Σε απόθεμα
Samsonite S’CURE Crimson Red Polypropylene 55 cm Cabin Size 49539 1235
Σε απόθεμα
