88472-1552 American Tourister Soundbox Midnight Navy cabin size
185,00 € Original price was: 185,00 €.148,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 148,00 €.
Σε απόθεμα
Σε απόθεμα
-
Παραλαβή από το κατάστημα
Καρόλου Κουν 20, T.K. 56626 Θεσσαλονίκη
Δωρεάν
-
Αποστολή με Courier
Αποστολή παραγγελίας με courier
1-3 ημέρες
100% ασφαλείς συναλλαγές
Χαρακτηριστικά
| Warranty | Limited 3 year global warranty |
|---|---|
| Model | Spinner (4 wheels) |
| Colour | Midnight Navy |
| Material | 100% Polypropylene |
| Dimensions | 55 x 40 x 20 cm |
| Expanded dimensions | 55 x 40 x 23 cm |
| Volume | 35.5/41 L |
| Weight | 2.6 kg |
| SKU | 88472-1552 |
| Material Info | Hardside |
|---|---|
| Lock | Fixed 3-digit combi lock with TSA to allow safe travel to the US |
| Zippers | Yes |
| Handles | Top & side handles |
| Wheel Handle | Double tube |
| Wheels | 4 wheels |
| Wheels Type | Double Wheels |
| Expandable | Yes |
| Cabin Luggage | Yes |
| Βάρος | 2,6 κ. |
|---|---|
| Brand | American Tourister |
| Color | Blue |
| Size | Small Luggage-cabin |
Σχετικά προϊόντα
152579 6976 American Tourister Disney Comics Mickey Red 55cm
Σε απόθεμα
American Tourister DISNEY Kiss Blue Donald cabin size 85667 8661
Σε απόθεμα
American Tourister Disney Legends Dots Mickey 55cm cabin size 92699-9072
Σε απόθεμα
152579 9846 American Tourister Disney Minnie Future Pop pink 55cm cabin size
Σε απόθεμα
American Tourister Disney polka dot Minnie 55cm cabin size 92699 4755
Σε απόθεμα
88472 1027 American Tourister Soundbox Bass Black Trolley 55cm cabin size
Σε απόθεμα
88472 8864 American Tourister Soundbox Poolside Blue cabin size
Σε απόθεμα
88472 A066 American Tourister Soundbox Turquoise Tonic cabin size
Σε απόθεμα
Bedford Black small cabin BY CARLTON ΜΙΚΡΗ βαλίτσα Χειραποσκευη μαύρη BEDFOB55BLK
Out of stock
DISNEY MICKEY & DONALD TROLLEY 4 WHEELS BY SAMSONITE 140110 9550
Σε απόθεμα
FOCUS turquoise Large BY CARLTON expandable Μεγαλη βαλίτσα γαλαζιο χρωμα
Out of stock
Hedgren Lineo Stripe Cabin Size Black 55cm – Βαλίτσα Καμπίνας ΜαύροHLNO01XS-003
Σε απόθεμα
NASA US RING1112 SILVER ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΚΛΗΡΗ Μεσαία 65cm ασημί/κίτρινο με expandable
Σε απόθεμα
NASA US RING ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΚΛΗΡΗ Μεσαία ABS σε μαύρο με expandable
Σε απόθεμα
safta nanana sparkles pink cabin luggage 612264851
Σε απόθεμα
139847 1374 SAMSONITE MAGNUM GRAPHITE POLYPROPYLENE 75CM
Σε απόθεμα
139847 1432 SAMSONITE MAGNUM ice blue POLYPROPYLENE 75CM
Σε απόθεμα
139845 1549 SAMSONITE MAGNUM midnight blue POLYPROPYLENE 55cm Cabin size
Σε απόθεμα
139847 1549 SAMSONITE MAGNUM midnight BLUE POLYPROPYLENE 75CM
Σε απόθεμα
139848 1549 SAMSONITE MAGNUM midnight BLUE POLYPROPYLENE 81CM
Σε απόθεμα
49307 1041 SAMSONITE S’CURE Black Polypropylene 69cm medium
Σε απόθεμα
Samsonite S’CURE Black Polypropylene 75CM 49308 1041
Σε απόθεμα
Samsonite S’CURE Crimson Red Polypropylene 75CM 49308 1235
Σε απόθεμα
49539 1247 Samsonite S’CURE Dark Blue Polypropylene 55 cm Cabin Size
Σε απόθεμα
