88472-E612 American Tourister Soundbox Stone Blue cabin size
185,00 € Original price was: 185,00 €.148,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 148,00 €.
Σε απόθεμα
Σε απόθεμα
-
Παραλαβή από το κατάστημα
Καρόλου Κουν 20, T.K. 56626 Θεσσαλονίκη
Δωρεάν
-
Αποστολή με Courier
Αποστολή παραγγελίας με courier
1-3 ημέρες
100% ασφαλείς συναλλαγές
Χαρακτηριστικά
| Warranty | Limited 3 year global warranty |
|---|---|
| Model | Spinner (4 wheels) |
| Colour | Stone Blue |
| Material | 100% Polypropylene |
| Dimensions | 55 x 40 x 20 cm |
| Expanded dimensions | 55 x 40 x 23 cm |
| Volume | 35.5/41 L |
| Weight | 2.6 kg |
| SKU | 88472-E612 |
| Material Info | Hardside |
|---|---|
| Lock | Fixed 3-digit combi lock with TSA to allow safe travel to the US |
| Zippers | Yes |
| Handles | Top & side handles |
| Wheel Handle | Double tube |
| Wheels | 4 wheels |
| Wheels Type | Double Wheels |
| Expandable | Yes |
| Cabin Luggage | Yes |
| Βάρος | 2,6 κ. |
|---|---|
| Brand | American Tourister |
| Color | Blue |
| Size | Small Luggage-cabin |
Σχετικά προϊόντα
152579 6976 American Tourister Disney Comics Mickey Red 55cm
Σε απόθεμα
152579 7484 American Tourister Disney Comics Minnie White cabin size
Σε απόθεμα
88472 1027 American Tourister Soundbox Bass Black Trolley 55cm cabin size
Σε απόθεμα
88472-1371 American Tourister Soundbox golden yellow Troley 55cm cabin size
Σε απόθεμα
88472-1491 American Tourister Soundbox Lavender cabin size
Σε απόθεμα
88472 8864 American Tourister Soundbox Poolside Blue cabin size
Σε απόθεμα
FOCUS turquoise Large BY CARLTON expandable Μεγαλη βαλίτσα γαλαζιο χρωμα
Out of stock
Hedgren Lineo Stripe Cabin Size Silver 55cm – Βαλίτσα Καμπίνας Ασημί HLNO01XS-250
Σε απόθεμα
March Brenner Chargoal Βαλίτσα σκληρή μεσαια ανθρακι M444-38-63
Out of stock
NASA US RING1112 SILVER ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΚΛΗΡΗ Μεσαία 65cm ασημί/κίτρινο με expandable
Σε απόθεμα
NASA US RING ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΚΛΗΡΗ Μεσαία ABS σε μαύρο με expandable
Σε απόθεμα
safta nanana sparkles pink cabin luggage 612264851
Σε απόθεμα
612239851 safta Snoopy Friends Forever white cabin luggage
Σε απόθεμα
139845 1339 SAMSONITE MAGNUM Forest Green POLYPROPYLENE 55 cm Cabin size
Σε απόθεμα
139847 1339 SAMSONITE MAGNUM Forest Green POLYPROPYLENE 75CM
Σε απόθεμα
139845 1374 SAMSONITE MAGNUM Graphite POLYPROPYLENE 55 cm Cabin size
Σε απόθεμα
139848 1374 SAMSONITE MAGNUM Graphite POLYPROPYLENE 81CM
Σε απόθεμα
SAMSONITE MAGNUM Ice blue POLYPROPYLENE 55 cm Cabin size 139845 1432
Σε απόθεμα
139847 1432 SAMSONITE MAGNUM ice blue POLYPROPYLENE 75CM
Σε απόθεμα
139847 1549 SAMSONITE MAGNUM midnight BLUE POLYPROPYLENE 75CM
Σε απόθεμα
49307 1041 SAMSONITE S’CURE Black Polypropylene 69cm medium
Σε απόθεμα
Samsonite S’CURE Black Polypropylene 75CM 49308 1041
Σε απόθεμα
Samsonite S’CURE Crimson Red Polypropylene 75CM 49308 1235
Σε απόθεμα
49539 1247 Samsonite S’CURE Dark Blue Polypropylene 55 cm Cabin Size
Σε απόθεμα
