88472 8365 American Tourister Soundbox Pastel Blue cabin size
185,00 € Original price was: 185,00 €.148,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 148,00 €.
Σε απόθεμα
Σε απόθεμα
-
Παραλαβή από το κατάστημα
Καρόλου Κουν 20, T.K. 56626 Θεσσαλονίκη
Δωρεάν
-
Αποστολή με Courier
Αποστολή παραγγελίας με courier
1-3 ημέρες
100% ασφαλείς συναλλαγές
Χαρακτηριστικά
| Warranty | Limited 3 year global warranty |
|---|---|
| Model | Spinner (4 wheels) |
| Colour | Pastel Blue |
| Material | 100% Polypropylene |
| Dimensions | 55 x 40 x 20 cm |
| Expanded dimensions | 55 x 40 x 23 cm |
| Volume | 35.5/41 L |
| Weight | 2.6 kg |
| SKU | 88472-8365 |
| Material Info | Hardside |
|---|---|
| Lock | Fixed 3-digit combi lock with TSA to allow safe travel to the US |
| Zippers | Yes |
| Handles | Top & side handles |
| Wheel Handle | Double tube |
| Wheels | 4 wheels |
| Wheels Type | Double Wheels |
| Expandable | Yes |
| Cabin Luggage | Yes |
| Βάρος | 2,6 κ. |
|---|---|
| Brand | American Tourister |
| Color | Sky blue |
| Size | Small Luggage-cabin |
Σχετικά προϊόντα
152579 7484 American Tourister Disney Comics Minnie White cabin size
Σε απόθεμα
American Tourister DISNEY Kiss Blue Donald cabin size 85667 8661
Σε απόθεμα
152579 9846 American Tourister Disney Minnie Future Pop pink 55cm cabin size
Σε απόθεμα
88472-1371 American Tourister Soundbox golden yellow Troley 55cm cabin size
Σε απόθεμα
88472-1491 American Tourister Soundbox Lavender cabin size
Σε απόθεμα
88472-1552 American Tourister Soundbox Midnight Navy cabin size
Σε απόθεμα
88472 8864 American Tourister Soundbox Poolside Blue cabin size
Σε απόθεμα
88472 A039 American Tourister Soundbox Sun Kissed Coral cabin size
Σε απόθεμα
88472 A066 American Tourister Soundbox Turquoise Tonic cabin size
Σε απόθεμα
DISNEY MICKEY & DONALD TROLLEY 4 WHEELS BY SAMSONITE 140110 9550
Σε απόθεμα
FOCUS petrolblue small cabin BY CARLTON expandable ΜΙΚΡΗ βαλίτσα Χειραποσκευη πετρολ FOCPIB55PSB
Out of stock
FOCUS turquoise Large BY CARLTON expandable Μεγαλη βαλίτσα γαλαζιο χρωμα
Out of stock
Hedgren Lineo Stripe Cabin Size Silver 55cm – Βαλίτσα Καμπίνας Ασημί HLNO01XS-250
Σε απόθεμα
March Readytogo Μεσαία Βαλίτσα με ύψος 66cm σε Μπλε χρώμα 2366-74-62
Σε απόθεμα
NASA US RING ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΚΛΗΡΗ Μεσαία ABS σε μαύρο με expandable
Σε απόθεμα
139845 1374 SAMSONITE MAGNUM Graphite POLYPROPYLENE 55 cm Cabin size
Σε απόθεμα
139847 1374 SAMSONITE MAGNUM GRAPHITE POLYPROPYLENE 75CM
Σε απόθεμα
139848 1374 SAMSONITE MAGNUM Graphite POLYPROPYLENE 81CM
Σε απόθεμα
SAMSONITE MAGNUM Ice blue POLYPROPYLENE 55 cm Cabin size 139845 1432
Σε απόθεμα
139845 1549 SAMSONITE MAGNUM midnight blue POLYPROPYLENE 55cm Cabin size
Σε απόθεμα
139847 1549 SAMSONITE MAGNUM midnight BLUE POLYPROPYLENE 75CM
Σε απόθεμα
139848 1549 SAMSONITE MAGNUM midnight BLUE POLYPROPYLENE 81CM
Σε απόθεμα
49539 1041Samsonite S’CURE Polypropylene 55 cm Cabin Size Black
Σε απόθεμα
Samsonite S’CURE Crimson Red Polypropylene 75CM 49308 1235
Σε απόθεμα
49539 1247 Samsonite S’CURE Dark Blue Polypropylene 55 cm Cabin Size
Σε απόθεμα
