88472 1027 American Tourister Soundbox Bass Black Trolley 55cm cabin size
185,00 € Original price was: 185,00 €.148,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 148,00 €.
Σε απόθεμα
Σε απόθεμα
-
Παραλαβή από το κατάστημα
Καρόλου Κουν 20, T.K. 56626 Θεσσαλονίκη
Δωρεάν
-
Αποστολή με Courier
Αποστολή παραγγελίας με courier
1-3 ημέρες
100% ασφαλείς συναλλαγές
Χαρακτηριστικά
| Warranty | Limited 3 year global warranty |
|---|---|
| Model | Spinner (4 wheels) |
| Colour | Bass Black |
| Material | 100% Polypropylene |
| Dimensions | 55 x 40 x 20 cm |
| Expanded dimensions | 55 x 40 x 23 cm |
| Volume | 35.5/41 L |
| Weight | 2.6 kg |
| SKU | 88472-1027 |
| Material Info | Hardside |
|---|---|
| Lock | Fixed 3-digit combi lock with TSA to allow safe travel to the US |
| Zippers | Yes |
| Handles | Top & side handles |
| Wheel Handle | Double tube |
| Wheels | 4 wheels |
| Wheels Type | Double Wheels |
| Expandable | Yes |
| Cabin Luggage | Yes |
| Βάρος | 2,6 κ. |
|---|---|
| Brand | American Tourister |
| Color | Black |
| Size | Small Luggage-cabin |
Σχετικά προϊόντα
152579 6976 American Tourister Disney Comics Mickey Red 55cm
Σε απόθεμα
152579 7484 American Tourister Disney Comics Minnie White cabin size
Σε απόθεμα
American Tourister DISNEY Kiss Blue Donald cabin size 85667 8661
Σε απόθεμα
152579 9846 American Tourister Disney Minnie Future Pop pink 55cm cabin size
Σε απόθεμα
American Tourister Disney polka dot Minnie 55cm cabin size 92699 4755
Σε απόθεμα
88472-1491 American Tourister Soundbox Lavender cabin size
Σε απόθεμα
88472 8864 American Tourister Soundbox Poolside Blue cabin size
Σε απόθεμα
88472 A039 American Tourister Soundbox Sun Kissed Coral cabin size
Σε απόθεμα
Bedford black Large BY CARLTON Μεγάλη βαλίτσα μαύρη BEDFOB75BLK
Out of stock
Bedford Black small cabin BY CARLTON ΜΙΚΡΗ βαλίτσα Χειραποσκευη μαύρη BEDFOB55BLK
Out of stock
FOCUS petrolblue small cabin BY CARLTON expandable ΜΙΚΡΗ βαλίτσα Χειραποσκευη πετρολ FOCPIB55PSB
Out of stock
FOCUS turquoise Large BY CARLTON expandable Μεγαλη βαλίτσα γαλαζιο χρωμα
Out of stock
Hedgren Lineo Stripe Cabin Size Black 55cm – Βαλίτσα Καμπίνας ΜαύροHLNO01XS-003
Σε απόθεμα
March Brenner Chargoal Βαλίτσα σκληρή μεσαια ανθρακι M444-38-63
Out of stock
NASA US RING ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΚΛΗΡΗ Μεσαία ABS σε μαύρο με expandable
Σε απόθεμα
safta Munich storm blue cabin luggage 612274851
Σε απόθεμα
612239851 safta Snoopy Friends Forever white cabin luggage
Σε απόθεμα
139845 1339 SAMSONITE MAGNUM Forest Green POLYPROPYLENE 55 cm Cabin size
Σε απόθεμα
139847 1339 SAMSONITE MAGNUM Forest Green POLYPROPYLENE 75CM
Σε απόθεμα
139848 1374 SAMSONITE MAGNUM Graphite POLYPROPYLENE 81CM
Σε απόθεμα
139845 1549 SAMSONITE MAGNUM midnight blue POLYPROPYLENE 55cm Cabin size
Σε απόθεμα
49539 1041Samsonite S’CURE Polypropylene 55 cm Cabin Size Black
Σε απόθεμα
Samsonite S’CURE Crimson Red Polypropylene 55 cm Cabin Size 49539 1235
Σε απόθεμα
49539 1247 Samsonite S’CURE Dark Blue Polypropylene 55 cm Cabin Size
Σε απόθεμα
