88472 A066 American Tourister Soundbox Turquoise Tonic cabin size
185,00 € Original price was: 185,00 €.148,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 148,00 €.
Σε απόθεμα
Σε απόθεμα
-
Παραλαβή από το κατάστημα
Καρόλου Κουν 20, T.K. 56626 Θεσσαλονίκη
Δωρεάν
-
Αποστολή με Courier
Αποστολή παραγγελίας με courier
1-3 ημέρες
100% ασφαλείς συναλλαγές
Χαρακτηριστικά
| Warranty | Limited 3 year global warranty |
|---|---|
| Model | Spinner (4 wheels) |
| Colour | Turquoise Tonic |
| Material | 100% Polypropylene |
| Dimensions | 55 x 40 x 20 cm |
| Expanded dimensions | 55 x 40 x 23 cm |
| Volume | 35.5/41 L |
| Weight | 2.6 kg |
| SKU | 88472-A066 |
| Material Info | Hardside |
|---|---|
| Lock | Fixed 3-digit combi lock with TSA to allow safe travel to the US |
| Zippers | Yes |
| Handles | Top & side handles |
| Wheel Handle | Double tube |
| Wheels | 4 wheels |
| Wheels Type | Double Wheels |
| Expandable | Yes |
| Cabin Luggage | Yes |
| Βάρος | 2,6 κ. |
|---|---|
| Brand | American Tourister |
| Color | Teal blue |
| Size | Small Luggage-cabin |
Σχετικά προϊόντα
152579 7484 American Tourister Disney Comics Minnie White cabin size
Σε απόθεμα
152579 9846 American Tourister Disney Minnie Future Pop pink 55cm cabin size
Σε απόθεμα
88472-1371 American Tourister Soundbox golden yellow Troley 55cm cabin size
Σε απόθεμα
88472-1491 American Tourister Soundbox Lavender cabin size
Σε απόθεμα
88472-1552 American Tourister Soundbox Midnight Navy cabin size
Σε απόθεμα
88472-E612 American Tourister Soundbox Stone Blue cabin size
Σε απόθεμα
88472 A039 American Tourister Soundbox Sun Kissed Coral cabin size
Σε απόθεμα
Bedford black Large BY CARLTON Μεγάλη βαλίτσα μαύρη BEDFOB75BLK
Out of stock
DISNEY MICKEY & DONALD TROLLEY 4 WHEELS BY SAMSONITE 140110 9550
Σε απόθεμα
FOCUS turquoise Large BY CARLTON expandable Μεγαλη βαλίτσα γαλαζιο χρωμα
Out of stock
Hedgren Lineo Stripe Cabin Size Black 55cm – Βαλίτσα Καμπίνας ΜαύροHLNO01XS-003
Σε απόθεμα
Hedgren Lineo Stripe Cabin Size Silver 55cm – Βαλίτσα Καμπίνας Ασημί HLNO01XS-250
Σε απόθεμα
March Brenner Chargoal Βαλίτσα σκληρή μεσαια ανθρακι M444-38-63
Out of stock
NASA US RING1112 SILVER ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΚΛΗΡΗ Μεσαία 65cm ασημί/κίτρινο με expandable
Σε απόθεμα
NASA US RING ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΚΛΗΡΗ Μεσαία ABS σε μαύρο με expandable
Σε απόθεμα
safta Munich storm blue cabin luggage 612274851
Σε απόθεμα
safta nanana sparkles pink cabin luggage 612264851
Σε απόθεμα
612239851 safta Snoopy Friends Forever white cabin luggage
Σε απόθεμα
139845 1339 SAMSONITE MAGNUM Forest Green POLYPROPYLENE 55 cm Cabin size
Σε απόθεμα
139845 1374 SAMSONITE MAGNUM Graphite POLYPROPYLENE 55 cm Cabin size
Σε απόθεμα
139847 1374 SAMSONITE MAGNUM GRAPHITE POLYPROPYLENE 75CM
Σε απόθεμα
139848 1374 SAMSONITE MAGNUM Graphite POLYPROPYLENE 81CM
Σε απόθεμα
49539 1041Samsonite S’CURE Polypropylene 55 cm Cabin Size Black
Σε απόθεμα
49539 1247 Samsonite S’CURE Dark Blue Polypropylene 55 cm Cabin Size
Σε απόθεμα
